FOTOGALERIE »
fotogalerie
Tato fotka je z alba
Školkoolympiáda
Úvodní stránka Jak pracujeme MŠ se představuje Pro rodiče Projekty Stravování Školní vzdělávací program Poradenská pomoc školy 1.třída 2.třída 3.třída Rozpočet školy Ostatní Virtuální prohlídky Jídelní lístek (1.-3. třída) Jídelní lístek (4. třída) Elektronická omluvenka Diskuze Kontakt


Režim dne
rubrika: Jak pracujeme

Režim dne I. třída
6:15 - 8:15 hod. - scházení dětí, hry a dovednosti dle volby dětí, skupinová práce s dětmi  
8:15 - 8:30 hod. - pohybová aktivita 
8:30 - 9:00 hod. -  dopolední svačina 
9:00 - 9:35 hod. - dopolední činnosti řízené nebo spontánní
9:45 - 10:00 hod. - individuální práce s dětmi
10:00 - 11:15 hod. - pobyt venku
11:15 - 11:45 hod. - oběd
12:15 - 14:15 hod. - odpočinek
14:15 - 15:00 hod. - odpolední svačina
15:30 - 16:30 hod. - odpolední zájmové činnosti a hry dle volby dětí
Časový harmonogram není pevně stanovený, lze jej upravit podle podmínek a potřeb dětí.

UČITELKY:      
Bc.Křížková Lucie - učitelka mateřské školy
Mgr.Šaclová Lenka - učitelka mateřské školy


Režim dne II. třída
6:15 - 6:30 hod. - scházení dětí v II. třídě
6:30 - 8:10 hod. - scházení dětí, hry a dovednosti dle volby dětí, skupinová   práce
8:10 - 8:30 hod. - pohybová aktivita
8:30 - 9:00 hod. - dopolední svačina
9:00 - 9:35 hod. - dopolední činnost řízená frontální nebo skupinová
9:35 - 10:00 hod. - pohybová a jazyková chvilka, individuální práce s dětmi
10:00 - 11:45 hod. - pobyt venku
11:45 - 12:30 hod. - oběd
12:30 - 14:00 hod. - odpočinek
14:00 - 14:45 hod. - odpolední svačina
14:45 - 15:30 hod. - odpolední zájmové činnosti a hry dle volby dětí
15:30 - 16:30 hod. - rozcházení dětí v II..třídě

Časový harmonogram není pevně stanovený, lze jej upravit podle podmínek a potřeb dětí.

UČITELKY:
Chadimová Alena - učitelka mateřské školy
Mgr.Němečková Kristýna - učitelka mateřské školy


Režim dne III. třída
6:15 - 7:00 hod. - scházení dětí v II. třídě  
7:00 - 8:10 hod. - scházení dětí, hry a dovednosti dle volby dětí, skupinová práce 
8:10 - 8:30 hod. - pohybová aktivita 
8:30 - 9:00 hod. - dopolední svačina
9:00 - 9:35 hod. - dopolední činnost řízená frontální nebo skupinová
9:35 - 10:00 hod. - pohybová a jazyková chvilka, individuální práce s dětmi
10:00 - 11:45 hod. - pobyt venku
11:45 - 12:30 hod. - oběd
12:30 - 14:00 hod. - odpočinek
14:00 - 14:45 hod. - odpolední svačina
14:45 - 15:30 hod. - odpolední zájmové činnosti a hry dle volby dětí
15:30 - 16:30 hod. - rozcházení dětí v II..třídě

Časový harmonogram není pevně stanovený, lze jej upravit podle podmínek a potřeb dětí.

Učitelky:
Moravcová Miloslava - ředitelka mateřské školy
Čabelová Markéta - zástupkyně ředitelky
Bláhová Kateřina - pedagogická asistentka


Režim dne IV. třída
6:15 - 7:00 hod. - scházení dětí
7:00 - 8:10 hod. - scházení dětí, hry a dovednosti dle volby dětí, skupinová práce
8:10 - 8:30 hod. - pohybová aktivita
8:30 - 9:00 hod. - dopolední svačina
9:00 - 9:35 hod. - dopolední činnost řízená frontální nebo skupinová
9:35 - 10:00 hod. - pohybová a jazyková chvilka, individuální práce s dětmi
10:00 - 11:45 hod. - pobyt venku
11:45 - 12:30 hod. - oběd
12:30 - 14:00 hod. - odpočinek
14:00 - 14:45 hod. - odpolední svačina
14:45 - 15:30 hod. - odpolední zájmové činnosti a hry dle volby dětí
15:30 - 16:30 hod. - rozcházení dětí

Časový harmonogram není pevně stanovený, lze jej upravit podle podmínek a potřeb dětí.

Učitelky:
Sípalová Zdeňka - učitelka mateřské školy
Mačková Renáta, Dis. - učitelka mateřské školy
Zobrazit všechny články rubriky:
Jak pracujeme

[ Úvodní stránka ]    [ Vytisknout stránku ]


Copyright © 2007 - 2019  ·  Mateřská škola Kaplice  ·  Všechna práva vyhrazena
Webmaster:  PC servis KB s.r.o.  ·  www.pckb.cz