FOTOGALERIE »
fotogalerie
Tato fotka je z alba
Školkoolympiáda
Úvodní stránka Jak pracujeme MŠ se představuje Pro rodiče Projekty Stravování Školní vzdělávací program Spolek rodičů při MŠ Kaplice 1.Máje Poradenská pomoc školy 1.třída 2.třída 3.třída 4.třída Rozpočet školy Ostatní Virtuální prohlídky Jídelní lístek (1.-3. třída) Jídelní lístek (4. třída) Elektronická omluvenka Diskuze Kontakt


Cíl činnosti spolku

Cíl činnosti spolkuCílem spolku je zejména podpora kvalitního a moderního vzdělávání dětí, zabezpečení zdravého, bezpečného prostředí pro předškoláky, pro jejich zdravý vývoj, podpora mimovýukových aktivit školy v souladu se vzdělávacím programem školy a mimoškolní činnosti ve volném čase dětí, spolupráce a vzájemná komunikace mezi rodiči, učiteli, radou školy, zřizovatelem školy a případně dalšími subjekty, které mohou mít vliv na úroveň vzdělání, materiálního zázemí a prezentaci školy.

Ke splnění těchto cílů bude sdružení vyhledávat možnosti finanční a materiální podpory škole a dobrovolné pomoci svých členů. Dále bude seznamovat vedení školy s náměty, připomínkami a stížnostmi rodičů a podílet se na jejich vyřizování, bude předkládat podněty a doporučení k chodu školy a zlepšování školního prostředí.

Zobrazit všechny články rubriky:
Spolek rodičů při MŠ Kaplice 1.Máje

[ Úvodní stránka ]    [ Vytisknout stránku ]


Copyright © 2007 - 2018  ·  Mateřská škola Kaplice  ·  Všechna práva vyhrazena
Webmaster:  PC servis KB s.r.o.  ·  www.pckb.cz